Uživatelské jméno: Heslo:

Cyklotrasy

oficiální stránky města

členové finančního a kontrolního výboru pro volební období 2018 - 2022

 

FINANČNÍ VÝBOR

předsedkyně:
Bc. Iveta Škodová
 
členové:
Ing. Pavol Vančo
Soňa Gajičová
Ing. Dagmar Kalendová
Jitka Rytířová 
 
 
 
KONTROLNÍ VÝBOR
 
předseda:
Josef Kubát
 
členové:
Ing. Josef Švéda
René Bolvari
Jitka Martínková
Martina Žofčinová
 
 
 
 
 
OSADNÍ VÝBOR DOLNÍ POCHLOVICE, CHOTÍKOV A LIBOC
 
předseda:
Radek Fara (Liboc)
 
členové:
Tomáš Fara (Chotíkov)
Michal Kvapil (Dolní Pochlovice)
 
 
 
 
 
 
 
aktualizace 06.03.2019
DATUM

Úterý, 26.květen 2020

Svátek slaví Filip

 
AKTUALITY
 
26.05.2020
20.05.2020
18.05.2020
 
Více aktualit
 
360° FOTO

Virtuálni prohlídka vybraných částí města.

 

ZTRÁTY A NÁLEZY
 
29.04.2020
22.04.2020
16.12.2019
 
Archiv zpráv
 
SPORTOVIŠTĚ

Veřejná městská sportoviště, víceúčelové hřiště