Uživatelské jméno: Heslo:

Město Kynšperk

od historie po současnost

Kotlíkové dotace a kotlíkové půjčky

Kotlíkové dotace a kotlíkové půjčky

 

Vážení občané, Zastupitelstvo města Kynšperk nad Ohří se rozhodlo pomoci občanům při výměně starého nevyhovujícího kotle a zapojí se do pilotního programu Státního fondu životního prostředí ve věci poskytování tzv. „kotlíkových půjček“. Karlovarský  kraj poskytuje dotaci na výměnu nevyhovujících kotlů na pevná paliva I. a II. emisní třídy až zpětně po realizace a mnozí lidé tak nemají potřebné finanční prostředky k dispozici (https://kotliky.kr-karlovarsky.cz/)

V případě, že plánujete výměnu nevyhovujícího kotle a budete mít zájem předfinancovat náklady na realizaci pomoci bezúročné půjčky poskytované městem, vyplňte v 1. fázi jednoduchý formulář s názvem „Předběžná žádost o kotlíkovou půjčku“, který nejdete v elektronické podobě na webových stránkách města v sekci dotace.

Vzhledem k nízkému zájmu nebude město zajišťovat „kotlíkového specialistu“, pokud budou občané města úspěšní v žádostech o dotace u Karlovarského kraje a vyplní předběžnou žádost o kotlíkovou půjčku, bude město žádat o dotaci na poskytnutí finančních prostředků na financování těchto bezúročných půjček.

Podmínky půjček budou stanoveny na základě konečných výsledků a jednotliví žadatelé budou o nich informováni.

 

V Kynšperku nad Ohří dne 18.06.2019

 

Jílková Kateřina

Vedoucí majetkového odboru

Městského úřadu Kynšperk nad Ohří

DATUM

Neděle, 20.říjen 2019

Svátek slaví Vendelín

 
AKTUALITY
 
18.10.2019
18.10.2019
16.10.2019
 
Více aktualit
 
360° FOTO

Virtuálni prohlídka vybraných částí města.

 

ZTRÁTY A NÁLEZY
 
02.10.2019
27.09.2019
12.09.2019
 
Archiv zpráv
 
SPORTOVIŠTĚ

Veřejná městská sportoviště, víceúčelové hřiště